Bezpłatne kursy wakacyjne

Aleksandra Woźniak jest studentką I roku studiów magisterskich na kierunku "Nauczanie języka polskiego jako obcego i drugiego" na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie pracuje nad pracą magisterską na temat efektywności kursów wakacyjnych języka polskiego.

W sierpniu 2022 roku planuje przeprowadzić bezpłatne kursy dla wszystkich zainteresowanych językiem polskim. Jeśli chcesz poznać podstawy języka polskiego, tak aby móc bez problemu kupić bilet lub zamówić ulubioną kawę, ten kurs jest dla ciebie!

• Kurs intensywny: 22, 23, 24, 25, 26 sierpnia 2022, lekcje w godzinach 11.00 – 12.30
  • Kurs nieintensywny: 17, 19, 22, 24, 26 sierpnia 2022, lekcje w godzinach 9.00 – 10.30

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zarezerwować miejsce na kurs napisz maila: aleksandra.wozniak.808@gmail.com

Do zobaczenia w sierpniu!