Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Księgowość

mgr Patrycja Mazurkiewicz

Specjalista ds. finansowo-księgowych
tel. +48 (12) 421 36 92
e-mail: patrycja.mazurkiewicz@uj.edu.pl

lic. Dominika Klita

Referent ds. księgowych
tel. +48 (12) 421 36 92
e-mail: dominika.klita@uj.edu.pl
 

Sprawy studenckie – obcokrajowcy 

mgr Agnieszka Pasieka

Koordynacja programów języka i kultury polskiej dla obcokrajowców (intensywny program roczny i semestralny)
tel. +48 (12) 663 18 14
tel. +48 506 006 652

e-mail: polish.for.foreigners@uj.edu.pl

mgr Magdalena Czachor

Koordynacja programów języka i kultury polskiej dla obcokrajowców (intensywne kursy Szkoły Letniej, wakacyjny obóz młodzieżowy „Lato Odkrywców”, Nieintensywny semestralny program „My Polish”, kurs „Survival Polish”, kursy zamawiane w ramach jednostek UJ) koordynacja spraw studenckich
tel. +48 (12) 421 36 92

e-mail: plschool@uj.edu.pl

mgr Anna Marasek

Koordynacja programów akademickich, koordynacja programów języka i kultury polskiej dla obcokrajowców (Intensywne dwutygodniowe programy, lekcje indywidualne stacjonarne i online)
tel. +48 (12) 421 36 92
e-mail: anna.marasek@uj.edu.pl

mgr Natalia Lasoń

Koordynacja kursów języka polskiego dla studentów programu ERASMUS i obcokrajowców studiujących w Polsce

e-mail: natalia.lason@uj.edu.pl
 

Sprawy studenckie – studenci polscy  

Ewa Leśniak

Koordynacja programów akademickich dla studentów polskich, sekretariat
tel. +48 (12) 663 18 13  
e-mail: ewa.lesniak@uj.edu.pl

Mgr Marta Plak

Koordynacja programów akademickich dla studentów polskich - logopedia, sekretariat ds. studenckich
tel. +48 (12) 663 18 13
e-mail: marta1.plak@uj.edu.pl

Sprawy administracyjne  

Joanna Włoch

Specjalista ds. administracyjnych
tel. +48 (12) 421 36 92
e-mail: joanna.wloch@uj.edu.pl

mgr Weronika Rodzińska

Promocja oferty dydaktycznej
e-mail: weronika.rodzinska@uj.edu.pl
 

Biblioteka

mgr Jolanta Jaworska

Starszy bibliotekarz
tel. +48 (12) 663 18 23
e-mail: jolanta.jaworska@uj.edu.pl

mgr Dorota Bednarska

Młodszy bibliotekarz
tel. +48 (12) 663 18 23
e-mail: dorota.1.bednarska@uj.edu.pl

Wsparcie IT

Mariusz Kaleta

Wsparcie IT, redaktor stron
e-mail: mariusz1.kaleta@uj.ed.u.pl

Dorota Bednarska
Marta Bodzioch
Monika Burzyńska
Chou Pi-Chun
Mateusz Dębski
Paweł Dudek
Michał Gigiel
Natalia Lasoń
Anna Papis
Weronika Rodzińska
Dorota Rogala
Beata Sałęga-Bielowicz
Piotr Słomian
Katarzyna Sowa
Anna Tenerowicz

// ]]>