PROJEKT WSPÓŁREALIZOWANY PRZEZ PROFESORA DARIUSZA KOSIŃSKIEGO OTRZYMAŁ DOFINANSOWANIE Z BUDŻETU UNA EUROPA Projekt Migration perspectives in Europe: multiplicity and mobility of theatrical cultures – MIGRANTHEATRE, autorstwa profesora Matteo Paolettiego z Uniwersytetu Bolońskiego, którego współrealizatorem jest profesor Dariusz Kosiński z naszego Instytutu, otrzymał grant  i finansowanie z UNA Europa. W projekcie uczestniczą przedstawiciele 5 uczelni, poza UJ i Uniwersytetem BolońskimUniwersytet w Edynburgu. , także Katolicki Uniwersytet w Lowanium, Uniwersytet Madrycki i Uniwersytet Edynburski.