перейти до основного змісту

Навіґація Навіґація

ZAKOŃCZENIE SEMESTRU

05.03.2020
31 stycznia 2020 roku w Auli Collegium Novum odbyło się uroczyste zakończenie pierwszego semestru zajęć dla studentów obcokrajowców, uczestniczących w rocznym/semestralnym intensywnym programie nauki języka i kultury polskiej.
Читати ще o ZAKOŃCZENIE SEMESTRU
NARODOWA AGENCJA WYMIANY AKADEMICKIEJ

05.03.2020
Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłasza nabór na letnie kursy języka i kultury polskiej organizowane na różnych uczelniach w Polsce, między innymi przez Szkołę Języka i Kultury Polskiej UJ. Celem programu jest nauczanie i promocja języka polskiego i kultury za granicą poprzez umożliwienie zagranicznym studentom i obcokrajowcom-nauczycielom języka polskiego uczestnictwa w kilkutygodniowych kursach języka i kultury polskiej organizowanych w Polsce.
Читати ще o NARODOWA AGENCJA WYMIANY AKADEMICKIEJ
PROGRAM DLA BLOOMSBURG UNIVERSITY

05.03.2020
W piątek 17 stycznia 2020 roku w Auli Collegium Maius UJ odbyło się uroczyste zamknięcie programu zorganizowanego przez Szkołę Języka i Kultury Polskiej UJ dla Bloomsburg University z Pensylwanii. W spotkaniu uczestniczył prof. dr hab. Armen Edigarian, prorektor UJ ds. dydaktyki.
Читати ще o PROGRAM DLA BLOOMSBURG UNIVERSITY
BOŻE NARODZENIE W CENTRUM

04.03.2020
W przedświąteczny piątek wszyscy w Centrum przygotowywaliśmy się do Bożego Narodzenia.
Читати ще o BOŻE NARODZENIE W CENTRUM
WIECZÓR ANDRZEJKOWY

04.03.2020
W piątek studenci Koła Naukowego Glottodydaktyków przygotowali dla swoich zagranicznych kolegów wieczór andrzejkowy. Zabawę rozpoczęła krótka prezentacja, a potem każdy mógł poznać swoją przyszłość, biorąc udział w różnych wróżbach.
Читати ще o WIECZÓR ANDRZEJKOWY
Nowy rok akademicki czas zacząć

16.11.2019
W dniu 1 października 2019 roku w Centrum Języka i Kultury Polskiej w Świecie UJ rozpoczęliśmy nowy rok akademicki. Spotkania inauguracyjne odbyły się w Auli Wydziału Polonistyki i w Collegium Maius. Wykład inauguracyjny wygłosił dyrektor Centrum, prof. dr hab. Waldemar Martyniuk. Obecni byli zarówno studenci polscy kierunku „Nauczanie języka polskiego jako obcego i drugiego” i studenci obcokrajowcy.
Читати ще o Nowy rok akademicki czas zacząć