Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Księgowość

mgr Patrycja Mazurkiewicz

Specjalista ds. finansowo-księgowych
tel. +48 12 663 29 26, 12 421 36 92
e-mail: patrycja.mazurkiewicz@uj.edu.pl

mgr Anna Kubica-Majka 

Młodsza specjalistka ds. księgowości 
tel. +48 12 663 29 25
e-mail: anna.s.kubica@uj.edu.pl
 

Sprawy studenckie – obcokrajowcy 

mgr Agnieszka Pasieka

Koordynacja programów języka i kultury polskiej dla obcokrajowców (intensywny program roczny i semestralny)
tel. +48 12 663 18 14
tel. +48 506 006 652

e-mail: polish.for.foreigners@uj.edu.pl

mgr Marzena Rządzik

Koordynacja programów języka i kultury polskiej dla obcokrajowców (intensywne kursy Szkoły Letniej, wakacyjny obóz młodzieżowy „Lato Odkrywców”, Nieintensywny semestralny program „My Polish”, kurs „Survival Polish”, kursy zamawiane w ramach jednostek UJ) koordynacja spraw studenckich
tel. +48 12 663 29 28, 12 421 36 92
e-mail: plschool@uj.edu.pl

mgr Magdalena Czachor – pracownik nieobecny

 

Sprawy studenckie – studenci polscy 

 

mgr Anna Marasek

Koordynacja programów akademickich dla studentów polskich, sekretariat ds. studenckich 
tel. +48 12 663 18 13  
e-mail: anna.marasek@uj.edu.pl

 

Sprawy administracyjne  


mgr Weronika Rodzińska

Promocja oferty dydaktycznej
tel. +48 12 663 29 27, 12 421 36 92
e-mail: weronika.rodzinska@uj.edu.pl

Biblioteka

mgr Dorota Bednarska

Kustosz biblioteczny
tel. +48 12 663 18 23
e-mail: dorota.1.bednarska@uj.edu.pl

mgr Dawid Kita

Młodszy bibliotekarz
tel. +48 12 663 18 23
e-mail: dawid.kita@uj.edu.pl 

Wsparcie IT

Mariusz Kaleta

Wsparcie IT, redaktor stron
e-mail: mariusz1.kaleta@uj.ed.u.pl
 

Dorota Bednarska
Marta Bodzioch
Monika Burzyńska
Chou Pi-Chun
Mateusz Dębski
Paweł Dudek
Michał Gigiel
Natalia Lasoń
Anna Papis
Weronika Rodzińska
Dorota Rogala
Beata Sałęga-Bielowicz
Piotr Słomian
Katarzyna Sowa
Anna Tenerowicz